Hakkımızda

Ay Telekomünikasyon İht.İhr.San. Ltd. Şti. bilişim sektöründe 30 yıldır faaliyet göstermektedir. 2012 Ağustos ayı itibariyle Ay Telekom olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'ndan 16/10/2012 Tarihinde Alt Yapı İşletmeciliği Hizmeti , İnternet Servis Sağlayıcılığı ve Sabit Telefon Hizmeti Lisanslarını alarak BTK (BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ) BAKANLIĞI TARAFINDAN YETKİLENDİRİLMİŞTİR.

ADANA,HATAY,ERZURUM ,YALOVA VE ÇEVRE İLLERDE İNTERNET SERVİS SAĞLAYICI HİZMETİ VERMEKTEDİR. FİRMAMIZ DONANIM VE AĞ EKİPMANLARI SATIŞI İLE SEKTÖRE GİRİŞ YAPIP İMSNETWORK-AİRLİNK BİLİŞİM GRUP FİRMALARIMIZ İLE MİKROTİK,UBİQUİTİ,MİMOSA,TP-LİNK,TENDA,NETİS,ETK KABLO,FRİSBY GİBİ MARKALARININ MASTER DİSTRİBUTORU VE ANA YETKLISI SATICISIDIR. PERAKENDE VE TOPTAN İNTERNET SATIŞ HİZMETLERİ, AĞ EKİPMANLARI VE YAZILIMLARININ TEDARİĞİ, AĞ DANIŞMANLIK HİZMETLERİ GİBİ SEKTÖRLERDE ÇALIŞMALARINA DEVAM ETMEKTEDİR.

GÜN VE GÜN BÜYÜYEN ŞİRKETİMİZE BÜYÜME PAYININ NEREDEYSE TAMAMINI SAĞLAYAN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HIZLI VE KESİN BİR ŞEKİLDE DESTEK VERMEK, SORUNLARINIZA ÇÖZÜM İLE YANIT VERMEK İLKEMİZ OLARAK BENİMSEDİK. 7/24 ÇAĞRI MERKEZİ, 7/24 DESTEK OLARAK HİZMETİMİZ DEVAM ETMEKTEDİR. İLERLEYEN SÜREÇLERDE MARMARA BÖLGESİNİN TÜM İL VE İLÇELERİNE DAHA SONRASINDA ANADOLU DA Kİ İLLERİMİZE PROJE BAŞLANGICI YAPMAYI PLANLAYAN ŞİRKETİMİZ İLERİYE YÖNELİK PROJELERİNDE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİ YANINDA GÖRMEKTEN GURUR VE İFTİHAR DUYACAKTIR

5212

Bireysel Abone

50

Kurumsal Abone

41

Verici Noktası

REFERANSLARIMIZ